Ekskluzywne żyrandole

Ekskluzywne żyrandole
Ekskluzywne żyrandole
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Ekskluzywne zyrandole (8)W internecie, na stronach dekoratorskich, aż huczy od nowego trendu, jakim są ekskluzywne żyrandole. Ale czym jest elegancja w żyrandolu i po co ona w tak użytkowym przedmiocie?

Do modowych łask wracają przedmioty, które są z nami zawsze a mimo to nigdy nie zwracaliśmy na nie uwagi? tym razem mowa o żyrandolach, ale nie takich zwykłych. Ekskluzywne żyrandole różnią się przede wszystkim wyglądem, który zdecydowanie różni się od tych tradycyjnych. Najczęściej, w dziale z takim oświetleniem, spotkamy żyrandole ociekające różnorodnymi kryształami, delikatnymi łańcuszkami, czy imitującymi świeczki lampami. Są one inspirowane stylem wersalskim i często ocierają się o kicz, gdyż ciężko dorównać prawdziwej elegancji materiałem niskiej jakości. Ekskluzywne żyrandole to takie, które łączą w sobie równowagę smaku i elegancji. Często łączą w sobie elementy nowoczesnego designu oraz tradycyjnych stylów w sztuce.

Designerzy powinni pamiętać nie tylko o wyglądzie, ale również funkcjonalności projektu i tak właśnie powinny wyglądać ekskluzywne żyrandole.

Przeczytaj także inne nasze artykuły tematyczne o budownictwie:

About